aktuality

web kvalitné farby
1.7.2014
  Od 1.7.2014 sme spustili prípravu novej webovej stránky kvalitnefarby.sk. Zároveň sme otvorili druhú predajňu v Zákamennom.

Časopis DOM BYT
16.6.2008
  Vyšiel nám článok o produktoch Sikkens v časopise "Dom a Byt". Kúpte si číslo 6/08.
Čítaj viac...

Sikkens ST 870
28.9.2007
  Kvôli zaostávajúcim opravným výrobkom náterových filmov, vyrobil Sikkens práve tento výrobok, ktorý sa dodáva pre opravu škrabancov pri montáži a preprave výrobkov. Sikkens ST 870 sa dodáva v základných najpoužívanejších odtieňoch.
Čítaj viac...

Cetol SF 730
28.9.2007
  Ide o úplne nový výrobok určený pre povrchovú ochranu drevených stavieb, záhradného nábytku atď. Cetol SF 730 je špeciálny transparentný olej bez odtieňa s výrazne účinnou UV ochranou, kedy nedochádza po ošetrení k prirodzenému tmavnutiu dreva pôsobením UV žiarenia.
Čítaj viac...

Kodrin WV 472
25.9.2007
  Sikkens prináša novinku v typovej rade Kodrin. Ide o úplne nový výrobok určený pre priznané (V) spoje s lepšími vlastnosťami. Aplikuje sa vytlačovacími pištoľami, ako predtým u výrobku Kodrin WV 471.
Čítaj viac...

Vyskúšajte si farebné odtiene
1.4.2007
  Vyskúšajte si farebné odtiene a stiahnite si simuláciu aplikácie výrobkov SIKKENS na budovy.
Čítaj viac...
flashobr


separator1separator2
Mgr. Maroš Ťapák
Ľ.Štúra 716/3
02901 Námestovo
Slovakia
IČO: 43 169 769
IČ DPH: SK1076877527
TEL.:

00421 903 483 555
e-mail: info@drevoexpress.sk
website: www.drevoexpress.sk

KOV


Náterové systémy značky TRIMETAL         trimetal logo
Steloxine decor STELOXINE DECOR
alkydový antikorózny náterový systém lesklého alebo matného vzhľadu. Je na báze fosforečnanu zinočnatého, určený na ochranu železných kovov. Tento výrobok je pre kompletný náterový systém, čiže netreba pred jeho použitím aplikovať základnú vrstvu. Dokonale kryje hrany. Tónovateľný podľa RAL

Technické info...
steloxine decor STELOXINE DECOR MICACE
alkyd, je to dekoratívny metalizovaný povrchový náter používaný ako prevencia voči korózii pre železné kovy v interiéri a v exteriéri. Šupinatá štruktúra pigmentácie (vrstvená štruktúra, pigmenty ležia jeden na druhom ako strešná krytina), odráža slnečné lúče čím znižuje ohrievanie ošetreného povrchu.

Technické info...
steloxine decor STELOXINE ARS
akrylát, trvalá jedno vrstvová ochrana voči korózii, mimoriadna priľnavosť a efektívna ochrana kovu (kovové strechy, železné kovy, galvanizované kovy, hliník, zinok,...), je obzvlášť určený pre profily štítovej steny, vonkajšie strany nádob, tvárnych nosníkov, kontajnerov, majákov, kovových konštrukcií. Tento systém je vodotesný, základný alebo krycí náter nie je potrebný, je trvale elastický, po vyschnutí sa vytvorí vrstva podobná gume, odolný voči UV žiareniu, odolnosť na sírové výpary z oblasti mestských a priemyselných centier, ako aj kyslých dažďov

Technické info...

Náterové systémy značky CARBOLINE

counter
Created by NEONUS © 2006