aktuality

web kvalitné farby
1.7.2014
  Od 1.7.2014 sme spustili prípravu novej webovej stránky kvalitnefarby.sk. Zároveň sme otvorili druhú predajňu v Zákamennom.

Časopis DOM BYT
16.6.2008
  Vyšiel nám článok o produktoch Sikkens v časopise "Dom a Byt". Kúpte si číslo 6/08.
Čítaj viac...

Sikkens ST 870
28.9.2007
  Kvôli zaostávajúcim opravným výrobkom náterových filmov, vyrobil Sikkens práve tento výrobok, ktorý sa dodáva pre opravu škrabancov pri montáži a preprave výrobkov. Sikkens ST 870 sa dodáva v základných najpoužívanejších odtieňoch.
Čítaj viac...

Cetol SF 730
28.9.2007
  Ide o úplne nový výrobok určený pre povrchovú ochranu drevených stavieb, záhradného nábytku atď. Cetol SF 730 je špeciálny transparentný olej bez odtieňa s výrazne účinnou UV ochranou, kedy nedochádza po ošetrení k prirodzenému tmavnutiu dreva pôsobením UV žiarenia.
Čítaj viac...

Kodrin WV 472
25.9.2007
  Sikkens prináša novinku v typovej rade Kodrin. Ide o úplne nový výrobok určený pre priznané (V) spoje s lepšími vlastnosťami. Aplikuje sa vytlačovacími pištoľami, ako predtým u výrobku Kodrin WV 471.
Čítaj viac...

Vyskúšajte si farebné odtiene
1.4.2007
  Vyskúšajte si farebné odtiene a stiahnite si simuláciu aplikácie výrobkov SIKKENS na budovy.
Čítaj viac...
flashobr


separator1separator2
Mgr. Maroš Ťapák
Ľ.Štúra 716/3
02901 Námestovo
Slovakia
IČO: 43 169 769
IČ DPH: SK1076877527
TEL.:

00421 903 483 555
e-mail: info@drevoexpress.sk
website: www.drevoexpress.sk
O firme

Firma DREVOEXPRESS vznikla a začala pôsobiť na Slovenskom trhu v roku 2006, po viac ako 10 ročných odborných skúsenostiach vedúcich pracovníkov v drevárskom priemysle. Špecializujeme sa hlavne na na ochranu dreva, drevné materiály a výrobné drevospracujúce zariadenia.

Na severe Slovenska, priamo v Námestove, sa nachádza naše aplikačné centrum komplexnej špecializovanej ochrany dreva náterovým systémom SIKKENS. Tým sme k dispozícii drevospracovateľom nielen na severe Slovenska a v susednom Poľsku, ale aj na celom území SR.firma01

Našou hlavnou činnosťou je:

firma02

Profesionálne riešenie ochrany dreva ekologickým a špecializovaným náterovým systémom SIKKENS, ktorý je špičkou na svetovom trhu v komplexnej ochrane eurookien, dverí, drevených domov, chát, altánkov a iných drevených konštrukcií.

Máme pevné postavenie a široké zastúpenie na trhu. Spolupracuje s nami mnoho drevospracovateľov po celom Slovensku, ale aj v susednom Poľsku. Disponujeme počítačovo riadeným miešacím centrom SIKKENS.

SIKKENS je určený pre profesionálnych drevospracovateľov, ale aj bežného zákazníka, aplikovateľný polievaním, máčaním, striekaním a natieraním.

V sortimente SIKKENS sa nachádzajú: impregnácie, základné farby, medzivrstvy, vrchné farby (transparentné, krycie), renovačné nátery, udržiavacie sady s jednoduchou aplikáciou na predĺženie životnosti eurookien, dverí, atď.

Vážnym záujemcom o tento náterový systém ponúkame zdarma vzorky náterív na skúšku a iné špeciálne služby. Naši zákazníci systému SIKKENS majú u nás rôzne špeciálne výhody aj na iné produkty a služby.
firme03

Ako doplnok ponúkame kvalitné náterivá a hmoty značiek - TRIMETAL, LEVIS, TECHNICHEM, stavebným a maliarskym firmám a všetkým, ktorým záleží na kvalite svojich výrobkov a služieb.

Neustále dopĺňame, skvalitňujeme a prehodnocujeme naše služby a kvalitu ponúkaných výrobkov, preto veríme že Vás nesklameme a Vy budete s nami spokojní. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Mgr. Maroš Ťapák
majiteľ firmy

counter
Created by NEONUS © 2006